Zamień ten tekst na URL Webhooka

Bezpłatne lekcje brand designu z Michałem Mierzwą

✍️ Zapisz się na bezpłatne lekcje brand designu

✍️
Zapisz się

🧩 Top 10 pluginów do Figmy

3 minuty
🗓
11 września
Maria
Gabrowska

W branży projektowania interfejsów użytkownika to właśnie Figma jest najpopularniejszym narzędziem. Korzystasz z niej w pracy i szukasz nowych sposobów, aby tworzyć jeszcze lepiej i sprawniej? Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie listę najlepszych 10 pluginów. Oczywiście, naszym skromnym zdaniem. Wskakuj i zobacz!

🤓
Czytaj więcej
📖
Przeczytaj też
5 minut
🗓
19 czerwca
Maria
Gabrowska

🌹Nie ma róży bez kolców – praca zdalna a wellbeing

Praca zdalna to prawdziwy hit na rynku pracy. Wiesz, że może to być też idealne rozwiązanie dla Ciebie? Nieważne czy w piżamie, czy koszuli — praca zdalna daje ci pełną swobodę wyboru dress code'u. Ale czy to wszystko? Dowiedz się więcej na podstawie badań przeprowadzonych przez ekspertów z McKinsey i Forbes. Zapraszanko na czytanko!

🤓
Czytaj więcej
5 minut
🗓
24 stycznia
Maria
Gabrowska

🎨 UI design – 5 kluczowych protipów

Chcesz projektować interfejsy cyfrowe? Ciekawi Cię, jakie są złote zasady pro UI Designera z kilkunastoletnim stażem? Znużyło Cię projektowanie graficzne i szukasz wskazówek, dzięki którym dowiesz się, co mieć na uwadze planując swój dalszy rozwój? Jeśli tak – zapraszamy na lekturkę!

🤓
Czytaj więcej
3 minuty
🗓
10 stycznia
Maria
Gabrowska

🌐 Web design – 5 zasad projektowania

Każdy, kto zajmuje się projektowaniem stron www, dąży do tego, aby tworzyć produkty przystępne dla użytkownika. A to naprawdę spore wyzwanie, zwłaszcza na początku projektowania!  Szukasz pomysłów, jak uzyskać jeszcze lepszy wygląd interfejsów? Wznieś swój web design na nowy, wyższy poziom. Chodź na słówko i dowiedz się, jak projektować estetyczne i funkcjonalne strony internetowe.

🤓
Czytaj więcej
4 minuty
🗓
15 stycznia
Maria
Gabrowska

👉 Jak znaleźć pracę jako Junior UX Designer?

Rynek zawodowy IT w dalszym ciągu cieszy się nieustającym wzrostem zainteresowania. Potencjalnych chętnych na pracę w IT i mityczne 15k przybywa. Coraz większą popularnością cieszy się też cały UX i UI Design. “Mam za sobą kurs, nawet swoje portfolio, ale dalej nie mogę znaleźć pracy” — brzmi znajomo? Przeczytaj artykuł, a dowiesz się, co możesz zrobić, żeby znaleźć pracę jako Junior UX/UI.

🤓
Czytaj więcej
5 minut
🗓
5 czerwca
Maria
Gabrowska

☯️ Synergia w designie - UX i UI

UX, UI oraz projektowanie interakcji to kluczowe dziedziny w tworzeniu produktów cyfrowych. Interesuje Cię praca w roli UX Designera lub UI Designera? To super rozwiązanie dla osób, zainteresowanych technologią, z niebanalnym zmysłem estetycznym i niemałymi pokładami empatii. Taka praca, cóż, to też stałe zdobywanie nowych umiejętności. W tym artykule na tapet weźmiemy tematy UX i UI Designu i odpowiemy na najczęstsze pytania osób, które dopiero wchodzą w tę branżę. I to z perspektywy Design Practice!

🤓
Czytaj więcej
8 minut
🗓
3 lipca
Maria
Gabrowska

🔝 Top umiejętności na rynku pracy w UI

UI Designer to specjalista od projektowania interfejsów graficznych. Nadaje użytecznym szkicom ekranów nową, świeżutką estetykę. To zawód, który coraz bardziej zyskuje na popularności. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, co musi umieć Designer z prawdziwego zdarzenia!

🤓
Czytaj więcej
3 minuty
🗓
17 lipca
Maria
Gabrowska

👀 Dostępność w UX: dane, protipy… i AI!

Zastanawiało Cię kiedyś, co kryje się pod tajemniczym hasłem “dostępność”? To niezwykle istotny aspekt projektowania stron www, a przy tym, niestety, wciąż dość mocno bagatelizowany. Jak zadbać o accessibility w swoich projektach? Jak wyglądają statystyki? Wskakuj, a się dowiesz!

🤓
Czytaj więcej
3 minuty
🗓
31 lipca
Maria
Gabrowska

🙆‍♀️ Kobiety w branży tech — przegląd statystyk

Tym razem mamy dla Ciebie przegląd statystyk dotyczących kobiet w branży technologicznej. Dowiedz się, jak wygląda ich udział w sektorze IT, z czym muszą się mierzyć i co czeka społeczeństwo w przyszłości. Przekonaj się, dlaczego w dalszym ciągu równouprawnienie płci w branży tech jest mega ważnym tematem. Zapraszamy do lektury!

🤓
Czytaj więcej
5 minut
🗓
14 sierpnia
Maria
Gabrowska

🤹 Kim jest i co musi umieć digital designer?

Digital designer to ścieżka kariery przyszłości. Powstała jako dostosowanie założeń tradycyjnego projektowania do obecnych standardów designu. Jakie 5 podstawowych umiejętności musisz opanować, chcąc zanurkować w projektowanie dla branży technologicznej? Jak przeczytasz, to się dowiesz!

🤓
Czytaj więcej
4 minuty
🗓
28 sierpnia
Maria
Gabrowska

✋ 5 skutecznych porad do portfolio

Masz portfolio, ale telefon dalej milczy, a na mailu pusto? My już dobrze wiemy, jak możemy Ci pomóc! Odkryj nasze sprawdzone tipy, które przekonają do Ciebie pracodawców i klientów. Od własnej strony internetowej z unikalną domeną, po prototypy w Figmie. Daj sobie szansę na sukces — chodź poczytać!

🤓
Czytaj więcej

ZGarnij materiały o UX

Dołącz do społeczności 15 tysięcy designerek i designerów i otrzymaj Ćwiczeniowik UX za fri. 🎉 Co 2 tygodnie wyślemy Ci też newsletter pełen konkretów z obszaru product designu! 😍


Zapisując się, akceptujesz politykę prywatności.

.