Zamień ten tekst na URL Webhooka

8 błędów w pracy z klientem

Jak im zapobiegać?

🍿
Bezpłatny webinar
Michał Mierzwa
🗓
28.11.2023, godz. 18:00
Ten webinar już się odbył. Jeśli posiadasz dostęp do kursu Brand Designer, znajdziesz nagranie w panelu kursowym, w folderze dodatki.

MIchAŁ

MIeRzwA

🤯
Nie tylko webinar

Oprócz zaproszenia na webinar, otrzymasz też 3 bezpłatne lekcje wideo 🍿 o brand designie. Lekcje trafią do Ciebie zaraz po zapisie.

#klient
01
22 min

1️⃣5️⃣ tipów, jak zacząć współpracę z klientem w kontekście identyfikacji wizualnej

Hola, hola! ☝️ Zanim poczynisz pierwsze ustalenia, wskocz w pierwszą lekcję i dowiedz się, jak lepiej przygotować się do współpracy z klientem i od czego zacząć, aby klient chętniej Cię słuchał i był otwarty na Twoje sugestie.

Za zaoszczędzony czas podziękujesz nam później! 😉
#branding
02
16 min

8️⃣ porad, jak wytłumaczyć klientowi czym jest branding

Dobra komunikacja to klucz do sukcesu w każdej branży! 🔑 Dlatego w tej lekcji nauczysz się, jak opowiadać o składowych brandingu, aby zdobyć pełne zaufanie klienta i wolność w budowaniu tożsamości marki.


#proces
03
19 min

9️⃣ etapów tworzenia identyfikacji wizualnej

W tej lekcji zdradzimy Ci, jak przedstawiać swój proces i wprowadzić w projekt klienta tak, aby akceptacja Twoich pomysłów była już czystą formalnością! 🪄
🥳
O nas

Webinar prowadzą Paulina Kacprzak i Aga Naplocha

Wspólnie tworzymy społeczność 👉 Design Practice. Wydajemy kursy online z najlepszymi autorami w branży, a specjalizujemy się w tematach na styku projektowania i technologii. Możesz nas znać z kursu Digital Designer albo konferencji Elementarz UX. Pod swoje skrzydła wzięłyśmy już ponad 5000 osób!  👉 Prowadzimy też Design Practice Podcast.

Odwiedź nas na naszych kanałach społecznościowych: